admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK SAMOCHODOWY
mechanik pojazdów samochodowych*

Chełmżyńska 180A, 04-464 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
j.w

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
pakiet medyczny, swiadczenia socjalne z ZFŚS

Opis

Wymagania
zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
uprawanienia: kat. B prawo jazdy
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie- średnie zawodowe; kierunek-mechanik samochodowy; doświadczenie zawodowe: 2 lata; umiejętności: prawo jazdy Kat. B; uprawnienia do naprawy podnośników koszowych; zakres obowiązków: Naprawa samochodów ciężarowych, osobowych, dostawczych, serwisowanie podnośników koszowych. Praca w godzinach 07:00-15:00; wynagrodzenie 3500 zł brutto plus pakiet medyczny, świadczenia socjalne z ZFSŚ. Zgłoszenia: CV na adres e-mail anna.spoczynska@ztisze.pl; telefoniczne 224474213.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Zakład Transportu Energetyki ZTiSZE Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Chełmżyńska 180A

tel.224474213
email:anna.spoczynska@ztisze.pl
www.ztisze.pl

Telefon: 224474213