admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK SAMOCHODOWY
mechanik samochodów osobowych

Warszawska 79, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Praca na stanowisku samodzielnego mechanika samochodowego. Naprawa, diagnostyka pojazdów samochodowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 10)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Inne wymagania: wiedza na temat budowy i naprawy pojazdów samochodowych, uprawnienai do obsługi klimatyzacji samochodowych, skrzyń automatycznych.

Dane Pracodawcy
POWER PERFORMANCE Spółka Cywilna
Polska
mazowieckie
legionowski
Legionowo
Legionowo Warszawska 79

tel.733 251 251
email:biuro@powerperfomance.pl

Telefon: 733 251 251