admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK SAMOCHODOWY, ELEKTROMECHANIK, DIAGNOSTA SKP
mechanik pojazdów samochodowych*

00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
Naprawy bieżące pojazdów, naprawy sprzęgieł, silników, zawieszenia. Geometria kół. W przypadku mechanika z uprawnieniami diagnosty SKP - także zastępstwa lub praca na część etatu na SKP.
mogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
na spotkanie umawiać sie telefonicznie
WYMAGANIA:
Umiejętność 2 : Dla diagnosty SKP zatrudnienie w części etatu diagnosty i mechanika warsztatowego.
Umiejętność 1 : Doświadczenie zawodowe minimum 5-lat w zawodzie w zakresie naprawy samochodów osobowych, np. napraw silników, geometrii kół, diagnostyki
Inne : Oferta skierowana bądź do samodzielnego mechanika, elektromechanika z doświadczeniem zawodowym w naprawie samochodów osobowych. Bądź do mechanika i diagnosty SKP, który łączyć będzie obie funkcje w częściach pełnego etatu (z przewagą pracy mechanika).

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE","CHĘĆ DO PRACY
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
Auto-Plus Lech Bielec, Jerzy Bielec
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin

tel.504025813, 502239670

Telefon: 504025813, 502239670