admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH.
mechanik pojazdów samochodowych*

Odyseusza 2, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Konserwacja i naprawa samochodów osobowych i ciężarowych

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: 15,05 - 16 PLN

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. A","prawo jazdy kat. B","prawo jazdy kat. C
Inne wymagania: Wymagania: minimum 5 miesięcy doświadczenia, prawo jazdy kat. A1,A,B1,B,C1,C. Miejsce pracy: Gdańsk-Osowa . Kontakt telefoniczny: 787 645 622 lub osobisty: ul. Odyseusza 2
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 5

Eurologistic Tires Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Odyseusza 2

tel.787 645 622

Telefon: 787 645 622