admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK
konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

39-206 Pustków-Osiedle 36 A, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Obowiązki:
DOZÓR I OBSŁUGA URZĄDZEŃ I INSTALACJI, NADZÓR NAD ANALIZATORAMI CHEMICZNYMI, KALIBRACJA URZĄDZEŃ DO UZDATNIANIA WODY, WERYFIKACJA PARAMETRÓW WODY, WYMIANA ŚRODKÓW,KONTROLA WENTYLACJI, CZYSZCZENIE FILTRÓW,PRACE KONSERWACYJNO-REMONTOWE (KOMPLEKS BASENÓW "NEMO")

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: MILE WIDZIANE:
- DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU
-KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
-UPRAWNIENIA SEP

Dane Pracodawcy
GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI GMINY DĘBICA
Polska
podkarpackie
dębicki
Dębica
Pustków-Osiedle 36 A

tel.146818549
email:gosir@ugdebica.pl

Telefon: 146818549