admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH
mechanik samochodów osobowych

Budowlanych 137, 45-123 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Diagnostyka i naprawa wszystkich podzespołów mechanicznych w
samochodach osobowych i dostawczych. M.in. Wymiana pasków rozrządu.. Praca w godzianch od 9-17

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - mechaniczne. Prawo jazdy kat B. Min 3 lata samodzielnej pracy.Samodzielność na stanowisku mechanik samochodowy, konieczna umiejetność wymiany
pasków rozrządu.

Dane Pracodawcy
GLOCAR Auto Serwis
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Budowlanych 137

tel.501501844
email:glocar@op.pl

Telefon: 501501844