admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I MASZYN BUDOWLANYCH
pozostali mechanicy pojazdów samochodowych

Marco Polo 57, 51-504 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Wykonywanie napraw w samochodach oraz sprzęcie budowlany. Umowa na okres próbny, docelowo umowa na czas nieokreślony. Wynagrodzenie 20 zł brutto/h.
kontakt z pracodawcą: 535 043 718

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali mechanicy pojazdów samochodowych (wymagany staż - lata: 3)
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B*
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy min. 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie, prawo jazdy kat. B
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
PRO-TRA BUILDING Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Marco Polo 57

tel.535 043 718

Telefon: 535 043 718