admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MECHANIK/ELEKTRYK AUTOBUSOWY
mechanik autobusów

Miejsce Pracy
00-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Praca przy obsłudze i naprawach nowoczesnych autobusów miejskich.

17zł brutto/godz. + 10% premii regulaminowej.

Praca w godz. 6-14, 14-22, 22-6.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B*","Szybkiego uczenia się
zawód: Mechanik autobusów (wymagany staż - lata: 0
Inne wymagania: wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe - mile widziane mechaniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe przy obsłudze i naprawie pojazdów ciężarowych i autobusów, niekaralność

Dane Pracodawcy
"MOBILIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków

tel.
email:joanna.lyczko.preweda@mobilis.pl
www.mobilis.krakow.pl