admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MALARZ-SZPACHLARZ
pozostali malarze i pokrewni

Ryżowa 76/78, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
wynagrodzenie netto

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali malarze i pokrewni (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku. Zakres obowiązków zgodny z zajmowanym stanowiskiem. Wynagrodzenie 15 zł/h netto. Praca 8h dziennie w godzinach 07:00-17:00. Miejsce pracy: Warszawa-Ursus oraz wg zleceń na terenie Warszawy. Zgłoszenia telefoniczne: 507 275 035.
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
STEFAN MICHAŁOWSKI OLBUD USŁUGI BUDOWLANO-REMONTOWE
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Ryżowa 76/78

tel.507 275 035

Telefon: 507 275 035