admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MALARZ - SZPACHLARZ
malarz budowlany

Poznań i teren Wielkopolski, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
malowanie i szpachlowanie ścian i sufitów w remontowanych pomieszczeniach

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe","podstawowe
uprawanienia: doświadczenie - 3 lata
Inne wymagania: wymagane wykształcenie zawodowe lub przyuczenie do zawodu, dodatkowe oczekiwania- umiejętność montażu płyt g-k

Dane Pracodawcy
Zakład Instalacyjno Budowlany Marek Kasprzak
Polska
wielkopolskie
m. Poznań
Poznań
Poznań Poznań i teren Wielkopolski 2

tel.502 598 912
email:marekjankasprzak@o2.pl

Telefon: 502 598 912