admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MALARZ -MURARZ
malarz budowlany

PIOTRA I PAWŁA 4/5, 70-515 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
WYKONYWANIE ROBÓT MALARSKICH I MURARSKICH, USUWANIE AWARII, NAPRAWIANIE WSZYSTKICH URZĄDZEŃ, MASZYN , INSTALACJI I SPRZĘTU, KTÓRE ULEGŁY ZNISZCZENIU LUB USZKODZENIU. BIEŻĄCA KONSERWACJA URZĄDZEŃ.

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, NIEKARALNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU.

MIEJSCE PRACY I KONTAKT OSOBISTY - KWP WYDZIAŁ ZAOPATRZENIA I INWESTYCJI SZCZECIN PL. ŚW. PIOTRA I PAWŁA 4/5, TELEFONICZNY 91 8211442

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 630 - 3 000 PLN
wynagrodzenie zależne od wysługi lat

Opis

Wymagania
zawód: Malarz budowlany
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: NIEKARALNOŚĆ","DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

Dane Pracodawcy
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W SZCZECINIE
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin PIOTRA I PAWŁA 4/5

tel.918211442

Telefon: 918211442