admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MALARZ-LAKIERNIK
malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych

Wesoła 1, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
malowanie w systemie natrysku hydrodynamicznego, posługiwanie się przyrządami kontrolnymi, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i pzryrządów

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
uprawanienia: uprawnienia na wózki widłowe","**Operator suwnicy
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: doświadczenie w malowaniu w systemie natrysku hydrodynamicznego, posługiwanie się przyrządami kontrolnymi, uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego, umiejętność pracy w grupie, sumienność, dyspozycyjność oraz odpowiedzialność, dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy na śrutowni
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Strzegom
Strzegom Wesoła 1

tel.665101881

Telefon: 665101881