admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER
magazynier

Wyzwolenia, 44-292 Zwonowice, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie dowolne, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia na wózek jezdniowy. Ogólny zakres obowiązków: przygotoywanie towaru do wysyłki, załadunek towaru na regał, obsługa wózka jezdniowego. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty, telefoniczyny lub przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@classen.com.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: znajomość gospodarki magazynowej"
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
CLASSEN-POL SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
śląskie
rybnicki
Lyski
Zwonowice Wyzwolenia

tel.32 4292192
email:rekrutacja@classen.com.pl
www.classen.pl

Telefon: 32 4292192