admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER
magazynier

Miejsce Pracy
Inwestycyjna 19, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Obowiązki:
- Praca na magazynie, w zależności od działu praca związana z:
1. Przyjmowaniem towarów.
2. Skanowaniem towarów za pomocą skanera
3. Pakowaniem.
4. Praca na dziale zwrotów - kontrola towarów.
- Kandydat zostanie przypisany do danego działu dopiero po procesie rekrutacji.
- Pracodawca zapewnia bezpłatny transport do miejsca pracy oraz powrót. Transport z Katowic (Plac Wolności), Sosnowca (Urząd Miasta), Będzina (Będzin - Stadion), Jaworzna (Jaworzno Byczyna).
- Pracodawca zapewnia obiady w miejscu pracy za 1 zł.
- Pracodawca zapewnia bezpłatną opiekę medyczną oraz bezpłatne ubezpieczenie grupowe.
- Wynagrodzenie: 15 zł/brutto/godzina + 15 % premii. Praca na umowę o pracę na 3 miesiące, kolejna umowa na rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednej z trzech OPCJI: od niedzieli do środy lub od środy do soboty lub od poniedziałku do piątku z wolną środą. Praca jest wykonywana na zmianę: 4 tygodnie 6:00-16:30, a następnie 4 tygodnie: 18:30-5:00. Praca również w soboty, niedziele + dla zainteresowanych praca również w święta. W ciągu dnia pracy występuje bezpłatna przerwa obiadowa 30 minut. Pracodawca po procesie rekrutacji przypisze kandydata do jednej z trzech wymienionych opcji wybranych dni pracy:
1.) od niedzieli do środy.
2.) od środy do soboty.
3.) od poniedziałku do piątku z wolna środą.
- Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -u003E pracodawca zapewnia przyuczanie. Wymagana gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym. Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim. Brak przeciwwskazań do dłuższego stania / chodzenia. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, ale nie jest to warunek konieczny - mogą również aplikować osoby bez uprawnień na wózki. Wymagana komunikatywna znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie.
- Giełda Pracy - Spotkanie z Pracodawcą: 27.02.2018 godz. 8:00 - PUP KATOWICE, ul. Pośpiecha 14 - Sala Pracodawców (Piętro I) - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
Wynagrodzenie: 15 zł/brutto/godzina + 15 % premii. Praca na umowę o pracę na 3 miesiące, kolejna umowa na rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Chęć do pracy i nauki","Umiejętność pracy w zespole
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane -u003E pracodawca zapewnia przyuczanie. Wymagana gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym. Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim. Brak przeciwwskazań do dłuższego stania / chodzenia. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, ale nie jest to warunek konieczny - mogą również aplikować osoby bez uprawnień na wózki. Wymagana komunikatywna znajomość języka Polskiego w mowie i piśmie.

Dane Pracodawcy
AMAZON FULFILLMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Sosnowiec
Sosnowiec
Sosnowiec Inwestycyjna 19

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.
email:QR code

Inne oferty pracy:

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV