admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER
pozostali magazynierzy i pokrewni

Portowa 15 b, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Praca na magazynie przy załadunku i rozładunku stali i komponentów stalowych. Prowadzenie dokumentacji magazynowej, utrzymanie prawidłowego działania magazynu oraz utrzymania czystości w miejscu pracy. Branża stalowa. Okres próbny 3 miesiące. Godziny pracy: 6.00- 6.00. Wynagrodzenie od 2000 zł brutto w okresie próbnym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Warunek konieczny uprawnienia na wózek widłowy i 1 rok stażu w kierowaniu wózkiem widłowym. Dodatek za kierowanie wózkiem widłowym.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
LEANN STAŃCZYK S.A.
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Portowa 15 b

tel.
email:leann@leann.pl