admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER - PRZEWIJACZ FOLII
magazynier

Spokojna 8, 34-120 Roczyny, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Obowiązki:
Prace na magazynie, przewijanie folii. Praca jednozmianowa w godz.: 06:00-14:00. Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Dane Pracodawcy
Pękala Marek P.P.H.U. "OPAX"
Polska
małopolskie
wadowicki
Andrychów
Roczyny Spokojna 8

tel.608 449 407

Telefon: 608 449 407