Adecco Poland
22-01-18 0 Odsłon

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier Orderpicker - Holandia

Numer ref. XPO/NL/01.2018
Miejsce pracy: Holandia

Zadania:

• Orderpicking – zbieranie zamówień na magazynie za pomocą systemów Voicepick lub wydruku
• Proste prace magazynowe: pakowanie, kontrola jakości przed wysłaniem, prace porządkowe na stanowisku
• Praca w systemie zmianowym: 2 lub 3 zmiany

Wymagania:

• Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (wymagana w zależności od projektu)
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze standardami pracy w Holandii
• Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
• Ubezpieczenie €19,74- tygodniowo
• Bezpłatny dojazd do pracy samochodem służbowym
Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego XPO/NL/01.2018 na adres mail:
justyna.rybacka@adecco.com
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.


QR code

Inne oferty pracy:

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV