admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER, OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
magazynier

ŚLĄSKA 64B, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
obsługa magazynu-załadunek, rozładunek, dokumentacja przewozowa

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie, zależnie od posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY (wymagany staż - lata: 2)
Inne wymagania: kilkuletnie doświadczenie w pracy na stan magazynier, umiejętność sprawnej obsługi wózka widłowego
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
COLPAK Sp.z o.o
Polska
lubuskie
m. Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski ŚLĄSKA 64B

tel.957289580
email:colpak@colpak.pl

Telefon: 957289580