admin
06-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:MAGAZYNIER-KASJER-FAKTURZYST
fakturzystka

Zakrzowska 21, 51-318 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
wystawianie faktur dla realizowanych dostaw towarów i usług
nadzór nad wykonaną dostawą towarów i usług
utrzymywanie kontaktu z klientami
rozliczanie dokumentów magazynowych
wprowadzanie faktur do systemu księgowania
kontrola nad obiegiem dokumentacji księgowej
planowanie dostaw
Praca na czas określony: 01.02.2019-01.02.2020
Godziny pracy 6:00 - 20:00
Wynagrodzenie 2150 zł brutto + 900 zł premii

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: sprzedawca - obsługa klienta w handlu detalicznym z obsługa kas fiskalnych, fakturowaniem"," biegła obsługa komputera z obsługą internetu","Doświadczenie na podobnym stanowisku
Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, doświadczenie na podobnym stanowisku, sprzedawca - obsługa klienta w handlu detalicznym z obsługa kas fiskalnych, fakturowaniem, znajomośc jęz. ukraińskiego na poziomie A2
posiadać znajomość praktyk i zasad księgowych

Dane Pracodawcy
„EUROCASH” Spółka Akcyjna
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Zakrzowska 21

tel.516 012 310

Telefon: 516 012 310