admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LOGISTYK MAGAZYNU
magazynier

Jarosława Iwaszkiewicza 15, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Obowiązki:
- przyjęcie i wydanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
- kompletowanie wysyłek,
- załadunek i rozładunek dostaw,
- kontrola dokumentów magazynowych,
- odpowiedzialność za logistykę powierzonej grupy towarów,
- przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i wewnętrznych procedur,
- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wymagania konieczne: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, orientacja na jakość i realizację zadań, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, efektywna komunikacja z innymi członkami zespołu, inicjatywa w działaniu, zorientowanie na osiąganie postawionych celów, samodzielność w działaniu, dyscyplina i sumienność.
Wymagania pożądane: bezkonfliktowość, energia i zaangażowanie, znajomość Subiekt GT.

Dane Pracodawcy
PESTAR SP. Z O. O.
Polska
pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Starogard Gdański Jarosława Iwaszkiewicza 15

tel.58 56 237 19 w.27
email:kadry@pestar.com.pl
www.pestar.pl

Telefon: 58 56 237 19 w.27