admin
08-01-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LISTONOSZ PACZKOWY- KURIER
listonosz

Mielżyńskiego 5, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Obowiązki:
doręczanie paczek i przesyłek zgodnie z obowiązującymi przepisami, prowadzenie pojazdu do 3,5 tony, profesjonalna obsługa klientów w zakresie doręczania przesyłek, udzielanie informacji o świadczonych usługach, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej. Zadaniowy system czasu pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
uprawanienia: prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie, dobra sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność.

Dane Pracodawcy
POCZTA POLSKA S.A.
Polska
śląskie
m. Zabrze
Zabrze
Zabrze Mielżyńskiego 5

tel.506 230 616
email:barbara.igla@poczta-polska.pl

Telefon: 506 230 616