admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LICZARZ
liczarz

Miejsce Pracy
Ślężna 118, 53-111 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Przeliczanie środków pieniężnych maszynowo i ręcznie, prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN


Opis


Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Inne wymagania: Wymagana znajomość podstaw obsługi komputera

Dane Pracodawcy
Sanpro consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Ślężna 118

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.510 015 820
email:


Telefon: 510 015 820

Inne oferty pracy:

  • Liczarz | Poznań

    Praca na stanowisku:LICZARZ liczarz Miejsce Pracy STAROŁĘCKA, 61-341 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Obowiązki: przeliczanie i sortowanie… wielkopolskie


  • Liczarz- Praca W Sortowni Pieniędzy K/m | Warszawa

    Praca na stanowisku:LICZARZ- PRACA W SORTOWNI PIENIĘDZY K/M liczarz Miejsce Pracy Działkowa 121, 02-234 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie… mazowieckie


  • Liczarz | Szczecin

    Praca na stanowisku:LICZARZ liczarz Miejsce Pracy STORRADY ŚWIĘTOSŁAWY 1, 71-602 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Obowiązki:… zachodniopomorskie



Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV