admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO
lektor języka obcego

58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
prowadzenie zajęć językowych z dorosłymi lub dziećmi, możliwość pracy w blokach

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: 35 - 45 PLN
Miejsce pracy : Praca na terenie miasta Dzierżoniów, całego powiatu i gmin sąsiednich. Wynagrodzenie 35 -45 zl za godz. Praca na pełny etat ( od 18 godz. do 90 godz. w miesiącu ) od poniedziałku do soboty pomiędzy godziną 09:00, a 20:00.

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziane certyfikaty językowe. Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym.

Dane Pracodawcy
Krystian Żak Blue Education
Polska
dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów
Dzierżoniów Stawowa 11

tel.518630455
email:biuro4@blueducation.pl

Telefon: 518630455