admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LAKIERNIK
lakiernik*

Miejsce Pracy
44-253 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Obowiązki:
Miejsce pracy Rybnik. Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Charakterystyka pracy: wykonywanie prac lakierniczych związanych z renowacją konstrukcji stalowych. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub e-mailowy: biuro@lp.info.pl.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wykonywanie prac lakierniczych związanych z renowacją konstrukcji stalowych.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe","średnie zawodowe
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Lu0026P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Rybnik
Rybnik
Rybnik

tel.32 4147404
email:rekrutacja@lp.info.pl

Telefon: 32 4147404