admin
12-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:LAKIERNIK
lakiernik samochodowy

Miejsce Pracy
Miejska 41, 43-354 Czaniec, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania. Lakierowanie. Praca jednozmianowa w godz.: 07:00-15:00. Wynagrodzenie 2 000 zł brutto/miesięcznie (do uzgodnienia z pracodawcą). Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
zawód: Lakiernik samochodowy
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana umiejętność lakierowania samochodów.

Dane Pracodawcy
AUTO-SERWIS "TROJAK" - SPÓŁKA JAWNA
Polska
śląskie
bielski
Porąbka
Czaniec Miejska 41

tel.602 622 625

Telefon: 602 622 625