admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY
pracownik ochrony fizycznej

Miejsce Pracy
64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Ochrona osób i mienia w obiektach handlowych na terenie Piły. Pierwsza umowa - zlecenie na przez okres 2 lata, od zaraz. Praca również w soboty i niedziele, po 12 w systemie 12h/24h. Mile widziane osoby niepełnosprawne.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
stawka godzinowa

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
wykształcenie: średnie zawodowe"
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, niekaralność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony

Dane Pracodawcy
KONSALNET SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Jana Kazimierza 55

tel.609 691 677
email:d.rusin@konsalnet.pl
www.konsalnet.pl

Telefon: 609 691 677