admin
06-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KUCHARZ
kucharz*

Spółdzielcza 6, 37-415 Zaleszany, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Przygotowywanie całodniowych posiłków. Dbanie o stanowisko pracy, porcjowanie posiłków.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: gimnazjalne
uprawanienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie, umiejetności lub zainteresowanie pracą na wskazanym stanowisku. Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Dane Pracodawcy
"Przytulna" s.c. Sebastian Kłapyta, Elżbieta Kłapyta
Polska
podkarpackie
stalowowolski
Zaleszany
Zaleszany Spółdzielcza 6

tel.509-984-621, 509-984-624

Telefon: 509-984-621, 509-984-624