admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KUCHARZ/KUCHARKA
kucharz*

Jaszczurcza Góra 22/24, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Zatrudnię kucharkę (kucharza) do pracy w restauracji i przy przyjęciach bankietowych. Wymagana jest kreatywność w tworzeniu nowych potraw i dobra znajomość tradycyjnej kuchni polskiej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Dobra organizacja pracy, znajomośc tradycyjnych dań kuchni polskiej, umiejętnośc pracy zespołowej.
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Hotel*** Solar Palace SPA u0026 Wellness Lila Najmoła
Polska
warmińsko-mazurskie
mrągowski
Mrągowo
Mrągowo Jaszczurcza Góra 22/24

tel.89 741 24 84

Telefon: 89 741 24 84