admin
05-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KSIĘGOWY/A
księgowy

Miejsce Pracy
Krakowska 51, 45-018 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Prowadzenie całokształtu spraw w zakresie dochodów i wydatków
budżetowych, w tym wystawianie tytułów wykonawczych. Praca od 7-15

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Obsługa komputera, bardzo dobra znajomość programu Excel. Znajomość przepisów prawa w tym ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego. Umiejętność pracy w oparciu o przepisy prawa. Doświadczenie w pracy w księgowości. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy prowadzeniu spraw w zakresie dochodów budżetowych, wystawianiu upomnień i tytułów wykonawczych.

Dane Pracodawcy
Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Krakowska 51

tel.774428500
email:kadry@psseopole.pl

Telefon: 774428500