admin
14-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KSIĘGOWY/A (J. ANGIELSKI)
księgowy

Św. Jacka Odrowąża 9, 03-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne; umiejętność pracy na komputerze; podstawowa znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: układanie dokumentów; księgowanie w programach księgowych. Miejsce pracy: Warszawa-Targówek. Praca w godzinach: 10:00-18:00. Zgłoszenia mailowe: wiedza7@familycompany.pl

Dane Pracodawcy
Mu0026S FAMILY COMPANY Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Św. Jacka Odrowąża 9

tel.
email:wiedza7@familycompany.pl