admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KSIĘGOWA/WY
księgowy

Wapiennikowa 90, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
w/g stanowiska

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe doświadczenie 5 lat , / 3 lata w danej specjalizacji lub wykształcenie średnie - t.j 7 lat pracy w tym 5 lat w danej specjalizacji/. Obsługa programu Płatnik, naliczanie wynagrodzeń, rozliczenie ZUS,US;
Znajomość całokształtu zagadnień ksiegowych / zakup, sprzedaż, środki trwałe, magazyn/. Sprawozdawczość finansowa; okresowa i roczna.

Dane Pracodawcy
Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" S.A. w Kielcach
Polska
świętokrzyskie
m. Kielce
Kielce
Kielce Wapiennikowa 90

tel.693991921

Telefon: 693991921