admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KSIĘGOWA
księgowy

Miejsce Pracy
Samborska 15, 45-316 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Obowiązki:
Księgowanie i dekretacja dokumentów - księgi handlowe i KPiR,
sporządzanie deklaracji PIT i VAT. Sporządzanie deklaracji ZUS i list płac.
Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi - US, ZUS, GUS.
Praca w godz. 8-16

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Biegła obsługa komputera, znajomość programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu DGCS
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Biuro Rachunkowe Tul Małgorzata
Polska
opolskie
m. Opole
Opole
Opole Samborska 15

tel.77 456 88 10
email:biurotul@poczta.onet.pl

Telefon: 77 456 88 10