admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KRAWCOWA/SZWACZKA
krawiec*

Ignacego Paderewskiego 17B, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Szycie lekkie i ciężkie - pokrowców, kurtek, płaszczy, odzieży. Praca dwuzmianowa w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00 w Wilamowicach. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy.
Istnieje możliwość dojazdu do pracy firmowym samochodem w przypadku dojazdu min. 5 osób z danej lokalizacji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie b/z, umiejętność szycia, obsługi maszyn szwalniczych (stębnówka, overlock), wymagane doświadczenie w szyciu.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
BIBA STYL Spółka Jawna
Polska
śląskie
bielski
Wilamowice
Wilamowice Ignacego Paderewskiego 17B

tel.512119094
email:biba@biba-styl.pl

Telefon: 512119094