admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KRAWCOWA/ SZWACZKA MASZYNOWA
krawiec*

Miejsce Pracy
-, 44-102 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie zawodowe; doświadczenie: ok 5 lat; umiejętność czytania rysunku technicznego; zdolności manualne; zakres obowiązków: szycie materacy termoizolacyjnych na maszynach przemysłowych, praca z tkaninami ciężkimi; miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 270 - 2 900 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Zdolności manualne","Czytanie rysunku technicznego
Inne wymagania: Umiejętność 1 : szycie na maszynach przemysłowych

staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
KADET IZOLACJE OGNIOTRWAŁE ANDRZEJ KLETA
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice -

tel.32 279 26 06 660 418 569
email:mcisek@kadet.pl

Telefon: 32 279 26 06 660 418 569