admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KOSMETYCZKA-MANAGER
kosmetyczka

Lwowska 13 F, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Obowiązki:
zarządzanie i organizacja pracy w salonie kosmetycznym, zabiegi i usługi z zakresu kosmetologii

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 5 000 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Kosmetyczka
uprawanienia: aktualna książeczka zdrowia
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: -miejsce wykonywania pracy: Chełm, ul. Lwowska 13 F, Studio BEAUTY
-wynagrodzenie od 2.100,00 zł brutto do 5.000,00 zł brutto (do uzgodnienia),
-mile widziany staż pracy lub doświadczenie zawodowe jako kosmetyczka,
-umiejętności: z zakresu zarządzania i organizacji pracy, z zakresu kosmetologii,
-pierwszy kontakt tel. 602 236 822 w celu ustalenia kontaktu z pracodawcą

Dane Pracodawcy
Ośrodek Szkolenia Kierowców "DOBRA SZKOŁA" Piotr Bucior
Polska
lubelskie
m. Chełm
Chełm
Chełm Lwowska 13 F

tel.602 236 822
www.db-szkola.pl

Telefon: 602 236 822