admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KOORDYNATOR SZKOLEŃ JĘZYKOWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
pozostali specjaliści nauczania i wychowania gdzie indziej niesklasyfikowani

Św. Leonarda 1/8, 25-311 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
w/g potrzeb

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Obowiązki koordynatora;Wyjazdy i koordynacja tygodniowych obozów językowych w czasie ferii zimowych i wakacji.Opieka nad uczestnikami obozu (dzieci w wieku 7-11, młodzież w wieku 12-19)Czuwanie nad organizacją i odpowiednim przebiegiem szkolenia.Współpraca z osobami z krajów anglojęzycznych z całego świata.Kontakt z obsługą hotelu
Wymagania; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).Wysoka kultura osobista.Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.Pozytywna energia i dobre nastawienie.Posiadanie ukończony kurs wychowawcy i/lub kierownika kolonii będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje; Wynagrodzenie za każdy skoordynowany program.Trening i szkolenie przed wyjazdem na program.Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu o standardzie trzech gwiazdek w czasie koordynowania obozu.Możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych.Sposobność nawiązania międzynarodowych przyjaźni

Dane Pracodawcy
Angloville Sp. z o.o., Sp. k.
Polska
świętokrzyskie
m. Kielce
Kielce
Kielce Św. Leonarda 1

tel.
email:rekrutacja@angloville.pl