admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KOORDYNATOR SERWISU
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Chabrowa 32, 05-080 Mościska, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Obsługa klientów w zakresie umów serwisowych, koordynacja i rozliczanie pracy serwisantów na terenie całego kraju.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Dni pracy: poniedziałek-piątek
Godziny pracy: 8-16

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
uprawanienia: komunikatywność","obsługa komputera
Inne wymagania: Dni pracy: poniedziałek-piątek

Dane Pracodawcy
KŁOS NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BANKOWE SP. Z O.O.
Polska
mazowieckie
warszawski zachodni
Izabelin
Mościska Chabrowa 32

tel.
email:e.janczak@klos.com.pl