admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KOORDYNATOR
pozostali pracownicy działów kadr

SZKOLNA 15, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
- prowadzenie tłumaczeń na miejscu u klienta
- zatrudnianie nowych pracowników z Ukrainy
- ścisła współpraca z działem prawnym oraz urzędami dbanie o legalność pobytu i pracy pracowników
- przygotowywanie raportów dla klientów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 400 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: znajomość języka ukraińskiego i polskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację","dyspozycyjność","prawo jazdy kat. B","mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta
Inne wymagania: Praca pn-pt 8-16

Dane Pracodawcy
Randstad Polska
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle SZKOLNA 15

tel.693 470 594
email:agnieszka.wilhelm@randstad.pl

Telefon: 693 470 594