admin
19-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KOORDYNATOR DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNEJ I MARKETINGU
specjalista do spraw marketingu i handlu

UL. BOYA-ŻELEŃSKIEGO 23/332, 35-105 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNEJ SPÓŁKI NP. KONKURSÓW, AKCJI W SZKOŁACH, AKCJI SKIEROWANYCH DO OSÓB STARSZYCH ITP.
PROWADZENIE STRONY WWW I „FANPAGE” SPÓŁKI.
UDZIAŁ W DZIAŁANIACH PROMOCYJNYCH SPÓŁKI, POZYSKIWANIE ZLECEŃ, PRZYGOTOWYWANIE OFERT.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA","OBSŁUGA KOMPUTERA - PROGRAMY MICROSOFT POWER POINT, WORD, EXCEL
Inne wymagania: Inne : WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE LUB W TRAKCIE STUDIÓW (MILE WIDZIANE PEDAGOGICZNE). OBSŁUGA KOMPUTERA, W TYM PAKIETU MS OFFICE. UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA TREŚCI NA STRONY WWW ORAZ DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH.
DĄŻENIE DO REALIZACJI CELÓW, RZETELNOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW.

Dane Pracodawcy
ARTES PS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów UL. BOYA-ŻELEŃSKIEGO 23

tel.600911740
email:kontakt@artesps.pl

Telefon: 600911740