admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONWOJENT - KIEROWCA WÓZKA AKUMULATOROWEGO
pozostali kierowcy samochodów osobowych i dostawczych

Francuska 20-24, 40-027 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Transport na terenie Szpitala.
- Wynagrodzenie: 2370 zł brutto (tj. płaca zasadnicza + dodatek zryczałtowany). Wynagrodzenie może zostać powiększone o dodatek w postaci wysługi lat przy udokumentowaniu stażu pracy. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas określony 33 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w systemie 12 - godzinnym: 7:00-19:00, 19:00-7:00. Praca również w soboty i niedziele + święta. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (kierunek bez znaczenia). Mile widziane doświadczenie zawodowe. Prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi. Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-259-16-64) w godzinach 7:00-14:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Francuska 20-24, 40-027 Katowice) lub e-mail: kadry@spskm.katowice.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 2370 zł brutto (tj. płaca zasadnicza + dodatek zryczałtowany). Wynagrodzenie może zostać powiększone o dodatek w postaci wysługi lat przy udokumentowaniu stażu pracy. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas określony 33 miesiące. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (kierunek bez znaczenia). Mile widziane doświadczenie zawodowe. Prawo jazdy kat. B. Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Francuska 20-24

tel.32-259-16-61
email:kadry@spskm.katowice.pl
www.spskm.katowice.pl

Telefon: 32-259-16-61