admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONTROLER WYSYŁEK W DZIALE SPRZEDAŻY
technik organizacji produkcji

Miejsce Pracy
Bojkowska, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie wyższe; staż pracy: 0,5-1 roku; komunikatywna znajomość języka angielskiego; mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, umiejętność obsługi komputera (Microsoft excel); zakres obowiązków: rozładunek oraz załadunek samochodu, sprawdzanie rezultatu wysyłek, drukowanie dokumentów WZ (roboczych i na wysyłkę), wypisywanie i drukowanie listów przewozowych, archiwizacja dokumentów magazynowych; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice, ul. Bojkowska;

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 2 400 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Obsługa komputera i pakietu Office

KPI ( KOREA PLASTIC INDUSTRY) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Bojkowska

tel.
email:m.badura@tbl-pl.com