admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONTROLER JAKOŚCI
kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Miejsce Pracy
62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
kontrola jakości części samochodowych zgodnie z instrukcją, - raportowanie do przełożonego, - obsługa narzędzi kontrolno - pomiarowych, - utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania : spostrzegawczość, dobry wzrok, umiejętność pracy w grupie, dokładność. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. , mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Dane Pracodawcy
Formel D Polska Sp. z o. o.
Polska
wielkopolskie
wrzesiński
Września
Września

tel.533451893
email:kornelia.kudlinska@formeld.com

Telefon: 533451893