admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONTROLER JAKOŚCI
technik mechanik urządzeń przemysłowych

MOŚCICKIEGO 10, 24-110 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Obowiązki:
Kontrola jakości w trakcie procesu produkcji

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Technik mechanik urządzeń przemysłowych
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wyksztalcenie średnie lub wyższe techniczne
Mile widziane doświadczenie.
Jedna zmniana 6-14, 7-15.
JEZYK OBCY MILE WIDZIANY
Przed rozmową koniecznie wysłać CV.
Kontakt osobisty poprzedzony tel. 81 473 15 33 Bogusława Kulesza LUB 81 473 15 34, 695 736 602 Krzysztof Paniak

ZAKŁAD BUDOWY APARATURY I REMONTÓW SPECJALISTYCZNYCH "MEZAP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
lubelskie
puławski
Puławy
Puławy MOŚCICKIEGO 10

tel.81 473 15 33, 81 473 15 34
email:bkulesza@mezap.pl

Telefon: 81 473 15 33, 81 473 15 34