admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONTROLER JAKOŚCI
kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Toszecka 102, 44-102 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie techniczne, kier. inż. i zarządzanie jakością, informatyka lub pokrewne; 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość procesów technologicznych stosowanych przy wytwarzaniu maszyn, urządzeń i pojazdów, w szczególności symulatorów, aplikacji rzeczywistości poszerzonej, znajomość procesów związanych z produkcją, testowaniem i odbiorem oprogramowania, znajomość metod, technik i narzędzi kontrolno-pomiarowych, umiejętność dokonywania analizy dok. technicznej oraz nadzorowanych procesów; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: kontrola jakości dostaw materiałów, części i podzespołów, kontrola i ocena procesów technologicznych wykonywanych detali, nadzór jakościowy nad wykonaniem i montażem części elementów, podzespołów, udział w procesach kontrolno-pomiarowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 200 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH "OBRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Toszecka 102

tel.
email:rekrutacja@obrum.gliwice.pl