admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONTROLA JAKOŚĆI - 66

kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Tarnawska 3, 58-130 Żarów, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
przeprowadzenie inspekcji komponentów, półwyrobów i wyrobów gotowych; analiza raportów kontroli (Excel); obsługa maszyny CMM i ręcznych narzędzi pomiarowych; raportowanie niezgodności i braków; odbiór jakościowy bieżącej produkcji; nadzór nad wyposażeniem kontrolno- pomiarowym i dokumentacją jakościową.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wynagrodzenie 2600- 3200 zł, praca na zmiany: 8:00-16:00; 16.00-24.00

Opis

Wymagania
zawód: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: **Rysunek techniczny
Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,znajomość rysunku technicznego, obsługa programu Excel, znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym

Dane Pracodawcy
DONGSUNG POLAND Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Żarów
Żarów Tarnawska 3

tel.887 448 810
email:dongsungpolska@gmail.com.pl

Telefon: 887 448 810