admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSULTANT/KA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (J. FIŃSKI) WARSZAWA LUB ZDALNIE
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Miejsce Pracy
01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wynagrodzenie zasadnicze + premia od 1500 zł do 2500 zł netto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: fiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące; znajomość języka fińskiego na poziomie C1; komunikatywność, poprawność i płynność językowa; profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem; swobodne posługiwanie się komputerem; sumienność, odpowiedzialność. Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klientów w języku fińskim; przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień; doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb; badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji; administrowanie logistyczną obsługą zamówień; dbanie o dobry wizerunek firmy. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy; elastyczne godziny pracy (możliwość pacy w niepełnym wymiarze godzin); możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie lub pracy zdalnej w systemie home office; pakiet szkoleń; ścieżkę rozwoju w strukturach firmy; dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport (po 3 miesiącach współpracy). Wynagrodzenie zasadnicze + premia od 1000 zł do 2000 zł netto. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@hrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref. K/FI/2017

Dane Pracodawcy
HR SYSTEMS Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa

tel.
email:rekrutacja@hrsystems.pl