admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSULTANT DS. WERYFIKACJI Z J. ROSYJSKIM I ANGIELSKIM
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Motylewska 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Weryfikacja dokumentów i analiza wniosków, weryfikacja informacji z portali internetowych i baz danych, kontakt telefoniczny z instytucjami i klientami. Pierwsza umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, następnie na czas określony i na czas nieokreślony.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe","średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wykształcenie średnie, znajomość obsługi komputera oraz MS Office w stopniu dobrym, predyspozycje interpersonalne oraz zaangażowanie, doświadczenie zawodowe w pracy z klientem, znajomość języków angielski i rosyjski w stopniu biegłym (warunek konieczny)

Dane Pracodawcy
D.A. KORBUT DARIUSZ KORBUT
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Motylewska 24

tel.67 352-59-08
email:ebogdanska@timocom.com
www.timocom.pl

Telefon: 67 352-59-08