admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR W STRZEŻONYM OŚRODKU DLA CUDZOZIEMCÓW W KĘTRZYNIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ W KĘTRZYNIE

konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
-wykonywanie prac konserwacyjnych na terenie Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców, związanych z poprawą funkcjonalności oraz estetyki,
-obsługa urządzeń lub narzędzi w celu wykonywania zabiegów agrotechnicznych, ogrodniczych (kosiarka spalinowa, wykaszarka spalinowa),
-wykonywanie prac porządkowych i transportowych np.: przenoszenie, rozładowywanie materiałów budowlanych oraz sprzętu kwaterunkowego,
-bieżące usuwanie zgłaszanych awarii, usterek technicznych na terenie obiektu, a w szczególności: dbanie o bezpieczny stan sieci elektrycznej, wyłączników, gniazd, puszek rozdzielczych, lamp (w granicach możliwości technicznych),
-dbanie o sprawny stan instalacji wodno-kanalizacyjnej i grzewczej (w granicach możliwości technicznych),
-dbanie o sprawny stan drzwi, okien oraz ich zamknięć i okuć,
-należyta dbałość o stan techniczny powierzonego sprzętu.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
praca w godz. 07;30-15:30
Umowa o pracę na czas określony. Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 1758,00 zł +20% premii regulaminowej + dodatek za wieloletnią pracę, który przysługuje w urzędach państwowych, w wysokości wynoszącej po pięciu latach pracy 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego. Dodatek ten wzrasta o 1% za każdy dalszy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego art. 22 ust. 1-2 ustawy z dnia 16 września 1982 r. o pracownikach urzędów państwowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 1511 ze zm.).

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania konieczne:
wykształcenie zasadnicze zawodowe,
stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwator (oświadczenie opatrzone datą i czytelnym podpisem kandydata),

Wymagania pożądane:
wykształcenie średnie techniczne,
udokumentowany staż pracy na stanowisku konserwatora,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywność,
dyspozycyjność.

Dane Pracodawcy
Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie
Polska
warmińsko-mazurskie
kętrzyński
Kętrzyn
Kętrzyn Gen. Władysława Sikorskiego 78

tel.89 750 30 83
www.wm.strazgraniczna.pl

Telefon: 89 750 30 83