admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR
konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Miejsce Pracy
WRZOSOWA 28A, 43-370 Szczyrk, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków, instalacji wewnętrznych i infrastruktury zewnętrznej poprzez wykonywanie bieżącej kontroli oraz usuwanie stwierdzonych nieprawidłowości funkcjonalnych i technicznych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: eksploatacja-obsługa urządzeń i instalacji gazowych do 5 kPa","kurs eksploatacji w zakresie obsługi , konserwacji , remontów , montażu , kontrolno-pomiarowym dla urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznej wytwarzającej , przetwarzającej , przesyłającej i zużywającej energię elektryczną , urządzeń , instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV , urządzeń , instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV do 30kV , zespołów prądotwórczych o mocy powyżej 50kW , urządzeń elektronicznych , sieci elektrycznych oświ
Inne wymagania: Uprawnienie 1 : uprawmienia do urządzń wytwarzających i przesyłających ciepło o mocy pow.50 kw, brak ograniczeń zdrowotnych do pracy na wysokości pow. 3 m, 6 mcy doświadczenia.

staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
CKiR ORLE GNIAZDO SZCZYRK SP.Z O.O.
Polska
śląskie
bielski
Szczyrk
Szczyrk WRZOSOWA 28A

tel.338197678

Telefon: 338197678