admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:KONSERWATOR POWIERCHNI PLASKICH
gospodarz domu

Miejsce Pracy
80-758 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Zamiatanie i mycie podłóg klatek schodowych, piwnic, hal garażowych, mycie okien, parapetów, drzwi, czyszczenie ścian i okładzin ściennych, wind, kompleksowe zamiatanie terenu zewnętrznego, opróżnianie koszy śmietnikowych z wymianą worków, sprzątanie placów zabaw,
oczyszczanie kanałów liniowych przed garażami i halami garażowymi, sprzątanie przynależnej powierzchni biurowej wraz z zapleczem kuchennym i sanitarnym, mycie i dezynsekcja urządzeń sanitarnych, utrzymanie czystości sprzętu znajdującego się w obiekcie.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 1 500 PLN
5/8 etatu

pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność pracy w zespole. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 733 161 909

Dane Pracodawcy
Aquaclean Sp. z o.o
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Siennicka 25

tel.733 161 909

Telefon: 733 161 909